Jesteśmy Firmą rodzinną istniejącą od ponad 20 lat na rynku budowlanym. Firma "MAREX" dzięki wiedzy i doświadczeniu w branży budowlanej, zdobywanym przez lata jest firmą stabilną i konkurencyjną. Dzięki wieloletniej współpracy ze sprawdzonymi producentami mamy możliwość zaoferowania Państwu towarów najwyższej jakości. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, a także inwestorów budynków wielorodzinnych. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej firmy, a my dołożymy wszelkich starań aby efekty naszej współpracy były dla Państwa satysfakcjonujące i korzystne.
Decydując się na markę BRAAS wybierają Państwo nie tylko zwyczajne pokrycie dachu, ale kompletny system dachowy z jednej ręki. Należą do niego dachówki ceramiczne oraz betonowe, blachodachówki panelowe, dopasowane do konkretnych modeli elementy kształtowe, zestawy produktów służące do prawidłowego wykończenia dachu- od folii wstępnego krycia, poprzez akcesoria dachowe, system komunikacji, izolację termiczną po nowoczesne rozwiązania fotowoltaiczne. W efekcie nasi Klienci otrzymują najwyższej jakości kompletny dach zintegrowany nie tylko wizualnie, ale przede wszystkim technologicznie.
braas

LIBET - producent kostki brukowej i nie tylko

libet
Libet S.A. należy do grona czołowych polskich producentów kostki brukowej oraz innych praktycznych elementów aranżacji otoczenia budynków. Czerpiąc z najlepszych wzorców i rozwiązań w zakresie nowoczesnych technologii i jakości produkcji, co z powodzeniem przekłada się na jakość wyrobów. Misją Libet jest twórcza kreacja otoczenia. Produkty wyróżniają się bogactwem kształtów, kolorów i typów powierzchni. Umożliwia to realizację najbardziej niestandardowych rozwiązań, które podkreślają niepowtarzalny charakter domu i jego otoczenia. Wszystkie te elementy zostały zaprojektowane tak, by łączyć się w spójne, atrakcyjne kompozycje. Produkty te na dobre wpisały się już w krajobraz wielu posesji prywatnych i przestrzeni publicznych w całej Polsce.

VELUX – okna do poddaszy

Grupa VELUX i spółki siostrzane w Polsce, należące do duńskiego holdingu VKR, są największym producentem i eksporterem okien dachowych w Polsce. Oferta firmy VELUX obejmuje szeroki asortyment okien do poddaszy, okien do płaskiego dachu, jak również różnego rodzaju rolety wewnętrzne i zewnętrzne, żaluzje, zestawy izolacyjne oraz do zdalnego sterowania. Produkty te pomagają stworzyć zdrowy klimat wewnętrzny, idealny do pracy, nauki, zabawy i odpoczynku. Firma VELUX aktywnie uczestniczy w życiu gospodarczym i społecznym kraju, w tym życiu społeczności lokalnych. W Polsce działają FUNDACJE VELUX, wspierające organizacje społeczne, które realizują projekty zapobiegające wykluczeniu społecznemu dzieci i młodzieży. Podstawą działalności firmy jest społeczna odpowiedzialność, której koncepcja i obszary działania zostały przedstawione w lokalnym raporcie CSR - dostępnym tutaj Firma VELUX jest obecna w Polsce od 1990 roku. Zatrudnia ponad 4250 osób, w tym większość w czterech zakładach zlokalizowanych w Gnieźnie (dwie fabryki), Namysłowie i Wędkowach koło Tczewa.
velux

BRYZA – System rynnowy i podsufitka

bryza
BRYZA to system rynnowy wprowadzony do obrotu z początkiem 2004 roku. Spostrzeżenia poczynione wobec funkcjonujących systemów, pozwoliły stworzyć innowacyjny produkt eliminujący niedoskonałości już istniejących. Wiedza inżynierska, nowoczesne technologie oraz komponenty najwyższej jakości poparte długoletnim doświadczeniem w przetwórstwie tworzyw sztucznych, zaowocowały stworzeniem doskonałego produktu oraz niezawodnej marki, wnosząc najwyższą jakość w tym segmencie. Dewizą producenta jest spełnienie oczekiwań naszych Klientów pod względem technicznym, praktycznym i estetycznym. Wygląd staje się coraz ważniejszym kryterium decydującym o zastosowaniu danego materiału, producent jednak nie zapomina o wysokiej jakości swoich produktów. Wykonane z PVC elementy cechuje niewielka masa, odporność na warunki atmosferyczne, trwałość koloru potwierdzona badaniami laboratoryjnymi i testami starzenia wykonanymi zgodnie z wymogami norm: PN-EN 607:2005, PN-EN 1462:2005, PN-EN 12200-1:2002. Dyskretna elegancja klasycznych kształtów, łatwość montażu, łączenie uszczelkowe i gama ośmiu kolorów w czterech rozmiarach, pozwoli na zaspokojenie Państwa potrzeb. BRYZA oferuje kompletny system składający się z rynien o przekroju półokrągłym o tradycyjnym wywinięciu, w czterech średnicach 75, 100, 125, 150 mm, z zespołem kształtek oraz rur spustowych w trzech średnicach Ø 63, Ø 90, Ø 110, system dostępny jest w następujących kolorach: białym, brązowym, czerwonym, grafitowym, ceglastym, zielonym, miedzianym oraz czarnym.

SKORSTEN – systemy kominowe

Firma SKORSTEN jest producentem ceramicznych systemów kominowych od 2010 roku. Produkty cechuje najwyższe bezpieczeństwo i jakość komponentów. W ofercie znajdują się kompletne systemy kominowe i akcesoria, dzięki którym proces odprowadzania dymu i spalin jest bezpieczny. Misją firmy SKORSTEN jest tworzyć najbezpieczniejsze i najwyższej jakości systemy kominowe pamiętając by relacja ceny do jakości była cechą pozytywnie wyróżniającą nas na rynku. Bezpieczeństwo jest podstawą wizerunku marki SKORSTEN. Dlatego wiele rozwiązań technicznych stanowiących o bezpieczeństwie systemu kominowego można znaleźć jedynie w kominach sygnowanych naszą marką. Bezpieczeństwo to nie tylko komin SKORSTEN złożony z komponentów najwyższej jakości, ale również odpowiedni – zgodny ze sztuką budowlaną – montaż. W tym celu stworzony został program BeSKORSTEN, umożliwiający kontrolę prawidłowości montażu przez wykonawców pracujących z naszym produktem na Państwa budowach.
skorsten

Kontakt

KONTAKT

  • MAREX - materiały budowlane
  • ul. Breńska 21a, 43-436 Górki Małe
  • tel. +48 33 853 95 67
  • tel. +48 33 853 96 85
  • tel. +48 33 853 96 84
  • e-mail: biuro@marexkm.pl